24,90 

Survival. ABC przetrwania w mieście (książka z autografem i bransoletką survivalową)

Brak w magazynie

miękka 125 x 195 5902280944355 200 2021-01-27
Podziel się

Pakiet książka „Survival. ABC przetrwania” w mieście z bransoletką survivalową – paracord marki Helicon-tex.

Epidemia, załamanie pogody, awaria zasilania, atak terrorystyczny, kryzys gospodarczy czy zamieszki, mogą spowodować, ze Twoje miasto, na pozór przyjazne i bezpieczne – może zmienić się w dżunglę, w której ludzie walczą o przetrwanie.

Co robić, kiedy w kranie zabraknie wody, w gniazdku prądu, ulubiony telefon ogłuchnie, internet przestanie działać, a w lodówce pustki?
Czego się wystrzegać? Gdzie szukać pomocy? Na te i inne pytania odpowiada nasz poradnik, który w trudnych chwilach wspomoże każdego mieszczucha.

Autor kryjący się pod pseudonimem KAFIR, oficer tajnych służb Wojska Polskiego – uczestnik misji w Afganistanie, doświadczony preppers, radzi, jak nie spanikować i przetrwać w sytuacji kryzysowej. Daje wskazówki, jak przygotować się na sytuacje ekstremalne w mieście, takie jak pandemia wirusa, klęski żywiołowe (gwałtowne burze, śnieżyce, wichury, susze i powodzie, upały i mrozy), akty terroru, przemoc na ulicach, braki w zaopatrzeniu.

Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć, gdy nadejdzie katastrofa. Kup tę książkę, żeby czuć się pewniej i bezpieczniej. Bądź gotowy na ciężki czas i zapamiętaj radę KAFIRA: „Ucieczka z miasta nie zawsze jest rozwiązaniem. Trzeba wiedzieć, gdzie i po co uciekasz!”.
Survival. ABC przetrwania w mieście jest rozwinięciem wcześniejszej książki KAFIRA – „Pandemia”.

Bransoleta wykonana z nylonowej 550-funtowej linki to jeden z najbardziej popularnych akcesoriów survivalowych. Można ją rozpleść w sytuacji awaryjnej, gdy trzeba zbudować schronienie lub naprawić uszkodzony ekwipunek. Linka posiada 7 żył, tworzących jej rdzeń, które po połączeniu dają długą na 2,65 metra wytrzymałą nić.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Survival. ABC przetrwania w mieście (książka z autografem i bransoletką survivalową)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne tego autora