54,90 

Pakiet: Ekstremalnie. Poradnik treningowy / Strzelnica Navala

miękka 165 x 235 9788311160842 220 2020-11-12
Podziel się

„Ekstremalnie. Poradnik treningowy”

Ćwicz z legendarnym szturmowcem GROMu!
Przygotuj się do selekcji z NAVAL-em!

Kiedyś był w tym samym miejscu co Ty teraz. Ślusarz – spawacz z Raciborza, który marzył o przejściu selekcji do najbardziej elitarnej polskiej jednostki. Jakie ćwiczenia pomogły mu pokonać setki pozornie silniejszych i bardziej wytrzymałych kandydatów?

Albo zrób to po prostu dla siebie!

Zadbaj o swoją formę z tym niezwykłym przewodnikiem. Jeden z najsprawniejszych ludzi w Polsce ćwiczy w domowych warunkach, używając takich samych sprzętów jak Ty. Ale nikt lepiej od niego nie wytłumaczy Ci jak to robić DOBRZE.

Forma, dieta, sukces

Słowa a czyny. Psychika. Pewność siebie. Motywacja. Nawadnianie. Właściwa dieta. Efektywność ćwiczeń. Praktyczne porady w jaki sposób dostać się do GROMu albo innych jednostek specjalnych. Albo po prostu – jak zyskać formę godną szturmowca!

Podejmiesz wyzwanie?.

„Strzelnica Navala”

Podejście do broni jako narzędzia zmieniało się przez wieki, ale towarzyszyła nam od zawsze, a pragnienie ciągłego jej ulepszania spędzało sen z powiek wynalazcom.

Nazwa nawiązuje do słowa „bronić” – pierwotnie służyła więc do obrony (dopiero z czasem zaczęła być wykorzystywana do ataku), ale przede wszystkim używano jej do polowań.

W tym poradniku dowiesz się, jak obchodzić się z bronią – przede wszystkim w celach rekreacyjnych, sportowych. Dowiesz się też, jak użyć jej do odstraszania czy obrony własnej.

Chcemy edukować i dzielić się wiedzą o bezpiecznym posługiwaniu się bronią i strzelaniu na gruncie cywilnym. Strzelanie bojowe czy też, jak inni zwą tę formę szkolenia – taktyczne, pozostawiamy profesjonalnie szkolonym żołnierzom i funkcjonariuszom. Oczywiście wiele technik jest wspólnych dla strzelania rekreacyjnego i bojowego, ale zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie w posługiwaniu się bronią palną, czyli pistoletem i karabinkiem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet: Ekstremalnie. Poradnik treningowy / Strzelnica Navala”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne tego autora