44,90 

Strzelnica Navala (książka z autografem + łuska ze strzelnicy)

miękka 165x235 5902280943266 108 2020-11-12
Podziel się

Podejście do broni jako narzędzia zmieniało się przez wieki, ale towarzyszyła nam od zawsze, a pragnienie ciągłego jej ulepszania spędzało sen z powiek wynalazcom.

Nazwa nawiązuje do słowa „bronić” – pierwotnie służyła więc do obrony (dopiero z czasem zaczęła być wykorzystywana do ataku), ale przede wszystkim używano jej do polowań.

W tym poradniku dowiesz się, jak obchodzić się z bronią – przede wszystkim w celach rekreacyjnych, sportowych. Dowiesz się też, jak użyć jej do odstraszania czy obrony własnej.

Chcemy edukować i dzielić się wiedzą o bezpiecznym posługiwaniu się bronią i strzelaniu na gruncie cywilnym. Strzelanie bojowe czy też, jak inni zwą tę formę szkolenia – taktyczne, pozostawiamy profesjonalnie szkolonym żołnierzom i funkcjonariuszom. Oczywiście wiele technik jest wspólnych dla strzelania rekreacyjnego i bojowego, ale zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie w posługiwaniu się bronią palną, czyli pistoletem i karabinkiem.

Do książki z autografem dodajemy gratis – łuskę po naboju, który został wystrzelony podczas kręcenia programu dla Polsatu – Strzelnica Navala.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strzelnica Navala (książka z autografem + łuska ze strzelnicy)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne tego autora