35,90 

#starapaka NO. 3 (e-book)

(1 opinia klienta)
Wydanie: E-book
epub, mobi 9788311163836 2021-10-13
Podziel się

LUBLINIEC przywitał go mglistym porankiem i brzydkim dworcem PKP…

Czy to jest miejsce, o którym marzył? Czy tu zostaje się komandosem?

Idąc do wojska, był już doświadczonym spadochroniarzem i płetwonurkiem. Wciąż pragnął jednak czegoś więcej i w 2001 roku założył upragniony bordowy beret…

Wszystko w tej książce wydarzyło się naprawdę.

To nie tylko relacje z wojny w Iraku czy Afganistanie. To opowieść o sile, determinacji i marzeniach, które stają się rzeczywistością… O pokonywaniu własnych słabości, ale także o strachu, nadziei i legendarnej męskiej przyjaźni, bo „braci się nie traci”.

Operacje specjalne, w których ocierali się o śmierć, zasadzki na terrorystów, odbijanie zakładników, ochrona VIP-ów, pamiętny „dzień wpierdolu karbalskiego” i inne akcje komandosów z 1PSK/JWK pokazują prawdziwe oblicze wojny.

Bezpardonowa szczerość, ekstremalne warunki, okrucieństwo wojny i historia przyjaźni, która połączyła w boju „samców alfa”.

1 opinia dla #starapaka NO. 3 (e-book)

  1. daywalker

    Książka bardzo dobrze wydana. Wysokiej jakości papier, dbałość o detale, tutaj należy się wysoka nota. Co do treści samej książki, to 1/3 jej objętości traktuje o tym jak chu….wo było w Wojsku Polskim, musztra, unitarka, regulamin i tak w kółko – szczerze pierwsze 100 stron, to nuda. Więcej dzieje się przez kolejne 100 stron, ale jeżeli ktoś liczy na wypieki na twarzy, lub mocniejszy, wyższy puls podczas lektury, to ….., ja przysypiałem.
    Autor jak dla mnie zbyt często rzuca mięsem w treści opowiesci, co nie buduję w moich oczach napięcia, a zdecydowanie osłabia całość materiału pod względem merytorycznym. Książka na jeden raz. Trudno pozbyć się wrażenia, że była pisana momentami na silę. Opinia oczywiście jest subiektywna. Na rynku jest kika naprawdę dobrych pozyji o tematyce SOF, itp, itd. Moja ocena, to 3 za treść i 5 za jakość wydania i oprawę, ale to już robota Wydawnictwa.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *