49,90 

Break Point. Żołnierz Sił specjalnych o sile, odwadze i przetrwaniu (audiobook)

Wydanie: Audiobook
Leszek Erenfeicht Przemek Corso 9 godz. 7 min MP3/ZIP 9788311169685 2023-08-09
Podziel się

BREAK POINT to chwila, w której decydujesz, że nic nie stanie między tobą a twoim celem.
Moment, w którym wychodzisz ze swojej strefy komfortu, aby iść naprzód.

Żołnierze sił specjalnych nie są nadludźmi. Nie trafiają w cel z każdym strzałem. Kule się od nich nie odbijają. Mają takie same słabości i wątpliwości jak każdy z nas. Ale zwykli ludzie też mogą robić rzeczy niezwykłe, pod największą presją, w najtrudniejszych sytuacjach.
W życiu Olliego Ollertona wszystko było ekstremalne, nie chodził na skróty.
Jest byłym żołnierzem Sił Specjalnych. W wieku 18 lat wstąpił do Royal Marine Commandos. Brał udział w misjach w Irlandii Północnej i Iraku w ramach operacji Pustynna Burza. Po ukończeniu wyczerpującego 6-miesięcznego procesu selekcji SAS Ollie dołączył do Special Boat Service (SBS), gdzie służył 6 lat.
Jego życie to dowód na to, że każdy może zrobić coś niesamowitego, ponieważ dopiero wtedy, gdy nadchodzi czas kryzysu, kiedy jesteś w punkcie załamania – dowiadujesz się, kim naprawdę jesteś.

A jaki jest twój BREAK POINT?
Co musi się stać, żebyś odbił się od dna?

Pamiętaj, że sekunda jest tylko tak długa albo tak krótka, jak czuje człowiek, który ją przeżywa.

Matthew „Ollie” Ollerton jest byłym żołnierzem Sił Specjalnych. W wieku 18 lat wstąpił do Royal Marine Commandos. Brał udział w misjach w Irlandii Północnej i Iraku w ramach operacji Pustynna Burza.
Po ukończeniu wyczerpującego 6-miesięcznego procesu selekcji SAS Ollie dołączył do Special Boat Service (SBS), gdzie służył 6 lat. Jego misje obejmowały między innymi walkę z narkotykami, terroryzmem, bezpieczeństwo wewnętrzne i działania humanitarne.
Po odejściu z Sił Specjalnych Ollie pracował w Iraku jako prywatny ochroniarz-najemnik, po czym udał się do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie wykorzystywał swoje doświadczenie wojskowe, aby pomóc tym, którzy mieli mniej szczęścia: pracował dla organizacji charytatywnej, pomagając przeciwdziałać handlowi dziećmi. Współprowadził program telewizyjny SAS: Odważni wygrywają, w którym uczestników czeka seria fizycznych i psychicznych wyzwań, bazująca na selekcji do Sił Specjalnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Break Point. Żołnierz Sił specjalnych o sile, odwadze i przetrwaniu (audiobook)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *