59,90 

Lider w stylu GROM (audiobook)

Wydanie: Audiobook
, , Przemek Corso 5 godz. 56 min MP3/ZIP 9788311169678 2023-04-17
Podziel się

Żołnierze Jednostki Wojskowej GROM to elita Wojska Polskiego z doświadczeniem zdobytym podczas wojny, a więc czasu, w którym pomyłka podczas planowania operacji bojowej może oznaczać śmierć wielu ludzi. Dlatego wyszkolenie bojowe zawsze musi być uzupełnione wiedzą operacyjną, planistyczną, analityczną. Wraz ze sprytem i inteligencją w działaniu pomaga to w osiągnięciu sukcesu.

„Lider w stylu GROM” to pokazanie wartości ważnych dla żołnierzy GROM oraz doświadczeń zdobytych podczas służby, udziału w operacjach i współpracy z NAVY SEALS podczas wojny w Iraku w latach 2002-2004. Są one z powodzeniem wykorzystywane w życiu cywilnym. Przykładowo, proces planowania oparty na amerykańskim modelu wojskowym może być wykorzystywany w biznesie, zwłaszcza przy okazji działań, które zawierają element ryzyka i niepewności.

Autorzy odpowiadają o biznesie także na przykładzie doświadczeń wyniesionych z własnej działalności na tym polu: prowadzenia firm, szkoleń i innych przedsięwzięć. Z tej książki dowiecie się Państwo:

• Jak skutecznie stworzyć własną markę;

• Jak wykorzystać model planowania sił specjalnych w swojej firmie;

• Jak ważna jest innowacyjność;

• W jaki sposób kierować zespołem;

• Że pasja jest lepsza od pracy;

• I że generalnie w życiu sprawdza się zasada „śmiały zwycięża”.

Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami, tabelami i wykresami, które pomagają zrozumieć unikalny proces planowania i jego wpływ na biznes.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lider w stylu GROM (audiobook)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *